Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. zobacz więcej

Zamknij


       Wystawianie faktur nigdy nie było tak proste :)
Pomoc, częste pytania


Co wyróżnia i-faktura.pl wśród innego oprogramowania?


W ostatnim okresie w Internecie pojawiło się wiele programów zawierających m.in. funkcjonalność wystawiania faktur. Rynek stał się bardzo konkurencyjny, wysoka jakość stała się standardem dla firm chcących utrzymać się w tym segmencie oprogramowania.

W i-faktura.pl kładziemy nacisk na szybkość, łatwość i intuicyjność procesu wystawiania faktur. Mamy nadzieję skutecznie wspierać procesy biznesowe związane ze sprzedażą produktów i usług w Państwa firmach. Dlatego m.in. i-faktura.pl wyposażyliśmy w profesjonalne raporty pozwalające na monitorowanie procesów sprzedaży. I-faktura.pl prawdopodobnie jako jeden z pierwszych systemów tego typu umożliwił użytkownikom obsługę zamówień od klientów.

Nie mamy aspiracji do stworzenia programu księgowego. Klientom zalecamy korzystanie z usług profesjonalnych biur rachunkowych. Mamy aspiracje do coraz bardziej profesjonalnego i pełniejszego wspierania procesów biznesowych (w tym sprzedażowych) w Państwa firmach.

» powrót
Polityka prywatności | ©2006-2018 I-Media Łukasz Ostaniewicz