Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. zobacz więcej

Zamknij


       Wystawianie faktur nigdy nie było tak proste :)

Trwają prace nad nowymi stawkami VAT

Data wprowadzenia: 16-11-2010
Uprzejmie informujemy, że prowadzimy prace związane z rozszerzeniem funkcjonalności programu o obsługę nowych stawek VAT, które zgodnie z planami obecnego rządu zaczną obowiązywać od 2011 r.

Planujemy już ok. 20 grudnia udostępnienie Państwu mechanizmu konfigurowania stawek VAT na Państwa kontach i-faktura.pl.

Plan realizacji modyfikacji*:

1 - ok. 20 grudnia - udostępnienie mechanizmu (zakładka Ustawienia->Stawki VAT) umożliwiającego z poziomu panelu i-faktura.pl zarządzanie stawkami na koncie. Użytkownik będzie miał możliwość wyboru stawek VAT (spośród zdefiniowanych w globalnym słowniku), które będą widoczne na formularzach tworzenia nowych dokumentów.

2 - ok. 20-25 grudnia - w globalnym słowniku pojawią się nowe stawki VAT.

3 - 31 grudnia - na wszystkich kontach, dla których Użytkownicy nie uruchomili samodzielnie nowych stawek VAT, zostaną uruchomione nowe stawki VAT.

4 - ok. 15 stycznia - na kontach, dla których Użytkownicy nie wyłączyli samodzielnie "starych" stawek VAT, zostaną wyłączone "stare" stawki VAT.


* plan ma charakter orientacyjny.


Aktualizacja - 3.12.2010 r.:
Uprzejmie informujemy, że pierwsze zmiany w programie pojawiły się trochę wcześniej aniżeli początkowo zakładaliśmy. Już 3 grudnia w ramach wer. 3.3.0 i-faktura.pl uruchomiliśmy możliwość zarządzania stawkami VAT na poszczególnych kontach. Wkrótce (ok. 15 grudnia) w globalnym słowniku pojawią się nowe stawki VAT.

Aktualizacja - 15.12.2010 r.
Uruchomiliśmy obsługę nowych stawek VAT w Serwisie. Więcej info:
http://www.i-faktura.pl/article.php?article_id=49Zobacz inne artykuły
Uwaga: nowa wersja programu! (14-08-2016)
Miło nam poinformować, że udostępniliśmy nową odsłonę programu i-faktura.pl. Nowe wersja oznaczona 4.0.0 charakteryzuje się całkowicie nową szatą graf... więcej »
Uwaga: zmiana sposobu logowania (01-01-2016)
Począwszy od 2016 r. do programu zalogujecie się Państwo przy pomocy przycisku "Zaloguj" w prawym górnym rogu ekranu. Zmiana ma na celu zwiększenie... więcej »
Spokojnych i radosnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku (23-12-2015)
Życzymy Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń i wielu radości w Nowym Roku. Ekipa i-faktura.pl Przy o... więcej »
Nowości w 4.0.0-Beta2 (12-12-2015)
Miło jest nam poinformować Państwa w wprowadzeniu nowej wersji i-faktura.pl. Aktualizacja dotyczy głównie nowej linii produktu 4.0.0-Beta2. Histori... więcej »
Wersja 4.0.0-Beta1 udostępniona do testów (10-09-2015)
Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy ostatnią fazę przygotowywania wersji 4 programu i-faktura.pl, tj. testy przy udziale Użytkowników. W... więcej »
Zobacz wszystkie »
Uwaga: nowa wersja programu!
Miło nam poinformować, że udostępniliśmy nową odsłonę programu i-faktura.pl. Nowe wersja o ... więcej »
Uwaga: zmiana sposobu logowania
Począwszy od 2016 r. do programu zalogujecie się Państwo przy pomocy przycisku "Zaloguj" w ... więcej »
Polityka prywatności | ©2006-2018 I-Media Łukasz Ostaniewicz